Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


Formularz zapisu na kurs hirudoterapii u zwierząt

Zapraszamy do zapisania się na wybrany kurs hirudoterapii.

Po wysłaniu formularza dostaną Państwo na email dane do wykonania przelewu.

Potwierdzeniem zapisania się na kurs jest wpłata całej kwoty z góry, lub zaliczki w wysokości 1000 zł. Pozostałą część wpłaty należy uregulować najpóźniej do dnia kursu.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez email.


Wybierz kurs:
   
   
   
 
 
 
   
 

Administratorem Danych Osobowych jest Bio-Gen Sp. z o.o. z siedzibą w Namysłowie, pod adresem: ul. 1 Maja 26, 46-100 Namysłów. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże niezbędne do prawidłowej rezerwacji miejsca na kurs. Dane nie będą wykorzystywane w celach marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

 
 

 

Kursy hirudoterapii

07.04.2022 - 10.04.2022
kurs hirudoterapii u ludzi

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku