Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

Hirudoterapia u zwierząt przedmiotem zainteresowania TVP

4 listopada 2019 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w realizacji materiału dla TVP. Przedmiotem zainteresowania ekip z Poznania oraz Opola była hirudoterapia u zwierząt.

O zaletach przystawiania pijawek u bydła opowiadała lek. wet. Ewelina Marecka – doświadczony praktyk w leczeniu zwierząt gospodarskich (i nie tylko), tegoroczna absolwentka kursu organizowanego przez Biofarmę BIO-GEN.

Pani Ewelina wiedzę nabytą na kursie wdraża u swoich pacjentów z dużymi sukcesami. Terapia pijawkami pomaga zwierzętom, zadowoleni są również hodowcy. Jak widać naturalne metody leczenia, znane od wieków, ale często zapomniane, dorównują skuteczności weterynarii akademickiej. A często są dają nawet bardziej korzystne rezultaty.

W Klubie Jeździeckim Jakubus w Jakubowicach mieliśmy przyjemność przeprowadzić zabieg Skarbcowi – 15 letniemu ogierowi, który startuje w zawodach. Pijawki przystawiała lek. wet. Anna Czaja – wykładowca na kursach hirudoterapii organizowanych przez BIO-GEN. Wszystko zostało zarejestrowane kamerą telewizyjną, a rezultaty możecie Państwo obejrzeć poniżej:

https://poznan.tvp.pl/1689895/teleskop – od minuty 2:50

https://katowice.tvp.pl/44749011/wiadomosci-rolnicze?fbclid=IwAR3kvKPjiZHew5cNS5u0eE3kMCrGE5awVbn0aydmqLzz7TjUXnVMOnkLcQQ – od minuty 4:50


Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

13.05.2021 - 16.05.2021
kurs hirudoterapii u ludzi

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku