Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

Marcowy kurs hirudoterapii za nami!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z marcowego kursu hirudoterapii. Mieliśmy przyjemność gościć fantastyczną, kilkunastoosobową grupę kursantów, którzy przez cztery dni poznawali tajniki terapii pijawką lekarską.

Kurs odbył się w nowej siedzibie firmy BIO-GEN w Łodzi, przy ul. Pojezierskiej 97K. Zajęcia były prowadzone przez specjalistów – lekarzy, naukowców oraz pracowników biofarmy BIO-GEN i obejmowały zarówno teorię jak również zajęcia praktyczne.

Naszym Kursantom dziękujemy za przybycie, za wspaniałą atmosferę podczas kursu oraz życzymy samych sukcesów związanych z terapią pijawkami lekarskimi!Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

29.09.2022 - 02.10.2022
kurs hirudoterapii u ludzi

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku