Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

Nasze pijawki obiektem badawczym w kolejnej analogowej misji marsjańskiej w Habitacie LUNARES-1

W 2018 roku po raz pierwszy nasze pijawki miały okazję być częścią misji analogowej w symulowanej bazie kosmicznej LUNARES-1 w Pile.

W kwietniu 2019 roku rozpoczął się kolejny eksperyment, tym razem również z udziałem pijawek z Biofarmy BIO-GEN. Grupa badaczy przez dwa tygodnie w całkowitej izolacji dokonuje różnych badań i eksperymentów sprawdzając, m.in. jak będą zachowywały się pijawki podczas prawdziwych lotów kosmicznych.

Ja wspomina Leszek Orzechowski – Dyrektor placówki, razem z firmą BIO-GEN będą prowadzone badania, jak pijawki znoszą stan nieważkości, symulowany przez specjalnie skonstruowane urządzenie. Dzięki tego typu badaniom uzyskamy praktyczne informacje na temat zachowania pierścienic, które okażą się pomocne podczas realnych wypraw na Księżyc, czy dalej na Marsa.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:


Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

29.09.2022 - 02.10.2022
kurs hirudoterapii u ludzi

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku