Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

Pijawki z naszej hodowli w „Dzień Dobry TVN”

O leczniczych właściwościach pijawek wiedzą wszyscy i chociaż pijawki nie wyglądają sympatycznie, to doskonale działają na różne schorzenia, na które medycyna konwencjonalna często nie ma dobrego lekarstwa.

O tym, jak to jest poddać się terapii pijawkami lekarskimi przekonał się Filip Chajzer podczas reportażu kręconego na żywo dla „Dzień Dobry TVN”. Podczas kilkunastominutowego materiału widzowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o pijawkach, ich przystawianiu i zbawiennych właściwościach, które znane były już w starożytności. 

Zapraszamy do obejrzenia pełnego materiału na stronie DDTVN:

https://dziendobry.tvn.pl/a/doktor-pijawka-czyli-komu-pomoze-hirudoterapia


Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

29.09.2022 - 02.10.2022
kurs hirudoterapii u ludzi

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku