Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

Styczniowy kurs hirudoterapii za nami

W niedzielę, 26 stycznia 2020 roku zakończył się kolejny kurs hirudoterapii u ludzi. Wyjątkowo liczna, 26-osobowa ekipa przez 4 dni zgłębiała tajniki leczenia pijawkami. Pierwsze dwa dni to tradycyjnie wykłady teoretyczne. Intensywny harmonogram obejmował zajęcia od rana do wieczora z przerwami na posiłki.

W sobotę od południa zostały zrealizowane zajęcia praktyczne pod okiem doświadczonych hirudoerapetów – wykładowców oraz specjalistów z Biofarmy BIO-GEN.

Niedzielny program obejmował poranne wykłady wraz z podsumowaniem sobotnich zajęć praktycznych. Kurs zakończył się tradycyjnie egzaminem, wspólnym zdjęciem oraz pysznym obiadem.

Z kursu na kurs staramy się podnosić poziom i dbać o jeszcze lepszą organizację. Dlatego jesteśmy szczególnie zobowiązani naszym Kursantom, że ocenili nasze wysiłki na (prawie) same piątki! Jest to dla ekipy Biofarmy BIO-GEN szczególnie budujące i cieszymy się, że oprócz dużej dawki wiedzy i praktycznych umiejętności, nasze spotkania wyróżniają się serdeczną, prawie rodzinną atmosferą, której towarzyszy zawsze dużo uśmiechu.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z kursu, a niezdecydowanych zapraszamy do kontaktu i zapisania się na kolejny kurs!


Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

29.09.2022 - 02.10.2022
kurs hirudoterapii u ludzi

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku