Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

Styczniowy kurs hirudoterapii za nami

W niedzielę, 26 stycznia 2020 roku zakończył się kolejny kurs hirudoterapii u ludzi. Wyjątkowo liczna, 26-osobowa ekipa przez 4 dni zgłębiała tajniki leczenia pijawkami. Pierwsze dwa dni to tradycyjnie wykłady teoretyczne. Intensywny harmonogram obejmował zajęcia od rana do wieczora z przerwami na posiłki.

W sobotę od południa zostały zrealizowane zajęcia praktyczne pod okiem doświadczonych hirudoerapetów – wykładowców oraz specjalistów z Biofarmy BIO-GEN.

Niedzielny program obejmował poranne wykłady wraz z podsumowaniem sobotnich zajęć praktycznych. Kurs zakończył się tradycyjnie egzaminem, wspólnym zdjęciem oraz pysznym obiadem.

Z kursu na kurs staramy się podnosić poziom i dbać o jeszcze lepszą organizację. Dlatego jesteśmy szczególnie zobowiązani naszym Kursantom, że ocenili nasze wysiłki na (prawie) same piątki! Jest to dla ekipy Biofarmy BIO-GEN szczególnie budujące i cieszymy się, że oprócz dużej dawki wiedzy i praktycznych umiejętności, nasze spotkania wyróżniają się serdeczną, prawie rodzinną atmosferą, której towarzyszy zawsze dużo uśmiechu.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z kursu, a niezdecydowanych zapraszamy do kontaktu i zapisania się na kolejny kurs!


Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

14.09.2023 - 17.09.2023
kurs hirudoterapii u zwierząt

Więcej informacji

Polub nas na Facebooku