Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

Wrześniowy kurs hirudoterapii za nami

Na początku września 2020 roku udało nam się zorganizować pierwszy w tym roku kurs hirudoterapii u ludzi. Niestety, poprzednie planowane edycje kursu nie doszły do skutku ze względu na pandemię koronawirusa, który skutecznie pokrzyżował nam tegoroczne plany.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywały się w hotelu Campanile, w centrum Łodzi. Do dyspozycji Kursantów i Wykładowców były dwie sale, które umożliwiły przeprowadzenie zająć biorąc pod uwagę obecne wysytyczne.

Zajęcia zaczęły się w czwartek rano serią wykładów, które były kontynuowane również w piątek. Piątek po południu to pora na pierwsze próby przystawiania pijawek pod okiem Pani dr Wojewódzkiej. Sobotnie zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadziła Pani dr Raniowska. Niedziela to tradycyjnie końcówka wykładów, egzamin, rozdanie świadectw i certyfikatów MEN i czas na wspólne zdjęcia. Po obiedzie kursanci rozjechali się w swoje strony uzbrojeni w dużo zapału i jeszcze większą dawkę wiedzy dotyczącej pijawek w leczeniu ludzi.

W czasie kursu do dyspozycji Kursantów są napoje – kawa, herbata, soki oraz ciasteczka. Dodatkowo w ramach zakwaterowania w hotelu przewidziane są 3 posiłki dziennie, nie licząc czwartkowego poranku oraz niedzieli, kiedy kończy się kurs.

Naszym wspaniałym kursantom dziękujemy za przybycie, za wspólne 4 dni intensywnej nauki oraz energię, którą nam dajecie motywując nas do dalszej pracy!


Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku