Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

Wrześniowy kurs hirudoterapii za nami

Na początku września 2020 roku udało nam się zorganizować pierwszy w tym roku kurs hirudoterapii u ludzi. Niestety, poprzednie planowane edycje kursu nie doszły do skutku ze względu na pandemię koronawirusa, który skutecznie pokrzyżował nam tegoroczne plany.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywały się w hotelu Campanile, w centrum Łodzi. Do dyspozycji Kursantów i Wykładowców były dwie sale, które umożliwiły przeprowadzenie zająć biorąc pod uwagę obecne wysytyczne.

Zajęcia zaczęły się w czwartek rano serią wykładów, które były kontynuowane również w piątek. Piątek po południu to pora na pierwsze próby przystawiania pijawek pod okiem Pani dr Wojewódzkiej. Sobotnie zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadziła Pani dr Raniowska. Niedziela to tradycyjnie końcówka wykładów, egzamin, rozdanie świadectw i certyfikatów MEN i czas na wspólne zdjęcia. Po obiedzie kursanci rozjechali się w swoje strony uzbrojeni w dużo zapału i jeszcze większą dawkę wiedzy dotyczącej pijawek w leczeniu ludzi.

W czasie kursu do dyspozycji Kursantów są napoje – kawa, herbata, soki oraz ciasteczka. Dodatkowo w ramach zakwaterowania w hotelu przewidziane są 3 posiłki dziennie, nie licząc czwartkowego poranku oraz niedzieli, kiedy kończy się kurs.

Naszym wspaniałym kursantom dziękujemy za przybycie, za wspólne 4 dni intensywnej nauki oraz energię, którą nam dajecie motywując nas do dalszej pracy!


Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

29.09.2022 - 02.10.2022
kurs hirudoterapii u ludzi

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku