Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

Wznawiamy kursy hirudoterapii po przerwie!

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa wracamy z naszą ofertą kursów hirudoterapii.

Zapraszamy na kurs leczenia pijawkami u ludzi, który odbędzie się w dniach 3-6 września 2020 w Łodzi, w hotelu Campanile.

Do dyspozycji kursantów będą pokoje hotelowe wraz z pełnym wyżywieniem. Zajęcia będą odbywały się w specjalnie przygotowanej do tego sali, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.

Zajęcia startują standardowo w czwartek rano, kończą się egzaminem oraz wręczeniem zaświadczeń MEN oraz świadectw ukończenia kursu w niedzielę po obiedzie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez email lub formularz kontaktowy na naszej stronie www. Można również zgłaszać uczestnictwo wypełniając nasz formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy!


Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

29.09.2022 - 02.10.2022
kurs hirudoterapii u ludzi

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku