Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

BIO-GEN pomaga – Złote Serduszko WOŚP z nr 1 znów nasze!

Wspomaganie Fundacji WOŚP to już nasza tradycja. W kolekcji BIO-GEN jest już 7 Złotych Serduszek i jedna Złota Karta Telefoniczna. Łącznie, od 2013 roku BIO-GEN wpłacił na konto WOŚP kwotę ponad 2.75 mln zł, z czego najwięcej w 2019 roku. Zacięta licytacja Serduszka kończąca 27. Finał zakończyła się na kwocie 1.200.000 zł.

Tegoroczny, 28. Finał również zakończył się korzystnie dla BIO-GEN. Licytacja Złotego Serduszka nr 1 zakończyła się na kwocie 250.000 zł.

Z tej okazji siedzibę firmy w Łodzi odwiedził sam Jurek Owsiak z ekipą. Podczas nieoficjalnej części spotkania pracownicy i zaproszeni goście mogli porozmawiać z Jurkiem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Kolejnym punktem programu była konferencja prasowa z udziałem dziennikarzy, na której pojawiła się również Pani Prezydent Hanna Zdanowska.

Wszystkim naszym Klientom, Kontrahentom, Przyjaciołom serdecznie dziękujemy za wsparcie i miłe słowa. Zapewniamy, że będziemy grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy jeszcze długo!


Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

13.05.2021 - 16.05.2021
kurs hirudoterapii u ludzi

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku