Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

Kurs hirudoterapii dla osób zainteresowanych terapią pijawkami lekarskimi u zwierząt

Miło nam poinformować, że trwają przygotowania do pierwszego kursu hirudoterapii dla osób zainteresowanych hirudoterapią u zwierząt: lekarzy weterynarii, techników weterynarii, zootechników, osób po kursach hirudoterapii dla ludzi oraz wszystkich zainteresowanych terapią pijawkami u zwierząt. Program kursu będzie obejmował wszystkie zagadnienia dotyczące przystawiania pijawek zwierzętom.

Wykładowcami będą lekarze weterynarii z długoletnią praktyką w zakresie leczenia zwierząt pijawkami oraz specjaliści z biofarmy BIO-GEN – jedynej w Polsce, legalnej hodowli pijawek.

Kurs odbędzie się w Łodzi w dniach 29-31 marca 2019. W ramach zajęć odbędą się wykłady teoretyczne oraz zajęcia praktyczne.

Więcej informacji
 

Osoby zainteresowane kursem leczenia zwierząt pijawkami zapraszamy do kontaktu: email: biogen@bio-gen.pl


Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

29.09.2022 - 02.10.2022
kurs hirudoterapii u ludzi

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku