Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

Kurs hirudoterapii u zwierząt – relacja

Pod koniec marca 2019 roku w siedzibie firmy BIO-GEN w Łodzi odbył się kurs hirudoterapii u zwierząt. Było to przełomowe wydarzenie dla biofarmy BIO-GEN, bowiem był to pierwszy kurs hirudoterapii zwierzęcej w Polsce i w Europie Środkowej.

Na 3 dniowym szkoleniu mieliśmy przyjemność gościć kursantów zawodowo związanymi ze zwierzętami, głównie fizjoterapeutów. Dwa dni kursu były w całości poświęcone wykładom teoretycznym. Jeden dzień obejmował zajęcia praktyczne. Pacjentami były konie i psy, które zostały wcześniej zakwalifikowane do przeprowadzenia terapii pijawkami lekarskimi.

Doskonała atmosfera, duża porcja wiedzy i umiejętności – tak w skrócie możemy podsumować pierwszy kurs hirudoterapii u zwierząt.

A zainteresowane osoby zapraszamy na zapisywania się na następny termin.


Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

29.09.2022 - 02.10.2022
kurs hirudoterapii u ludzi

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku