Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

Kursy hirudoterapii w 2021 roku – informacje

Zapraszamy do zapisywania się na kursy leczenia pijawkami lekarskimi, które planujemy na początek 2021 roku.

Ważna informacja!

Niestety, ze względu na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa jesteśmy zmuszeni odwołać styczniowy termin kursu hirudoterapii u ludzi. Na razie nie ogłaszamy naboru na nowy termin kursu, ponieważ nie wiadomo, kiedy obostrzenia zostaną zniesione.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie przepraszamy i obiecujemy, że powrócimy do organizacji kursów leczenia pijawkami, gdy tylko sytuacja na to pozwoli.


Kurs hirudoterapii u zwierząt odbędzie się w kwietniu 2021 roku w miejscowości Nawojowa, niedaleko Nowego Sącza.

Cztery dni zajęć z zakresu leczenia pijawkami zwierząt będą obejmowały wykłady teoretyczne i praktyczne. Pijawki będą przystawiane kotom, psom i koniom. Szczegółowe informacje dotyczące kursu będą dostępne bliżej kwietnia 2021 roku.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszych kursów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez email z naszą Biofarmą!


Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

08.04.2021 - 11.04.2021
kurs hirudoterapii u zwierząt

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku