Skontaktuj się z nami: +48 77 445 59 04 biogen@bio-gen.pl


 

Kursy hirudoterapii w 2021 roku – informacje

Zapraszamy do zapisywania się na kursy leczenia pijawkami lekarskimi, które planujemy na początek 2021 roku.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi kursami. Jest nam niezmiernie miło, że przez cały czas kontaktujecie się z nami w sprawie terminów kursów. Niestety, ze względu na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa nie możemy udzielić Państwu żadnych pewnych informacji.

Mimo to, zdecydowaliśmy się ogłosić nabór na termin majowy. Od 13 do 16 maja planujemy kurs podstawowy hirudoterapii u ludzi. Mamy nadzieję, że do tego czasu obostrzenia zostaną zniesione i będziemy mogli się z Państwem spotkać bez przeszkód.

Zapraszamy do kontaktu, do zapisywania się na kurs, w razie pytań służymy pomocą.


AKTUALIAZACJA: ze względu na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa odwołujemy kwietniowy kurs hirudoterapii u zwierząt.

Kurs hirudoterapii u zwierząt odbędzie się w kwietniu 2021 roku w miejscowości Nawojowa, niedaleko Nowego Sącza.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszych kursów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez email z naszą Biofarmą!


Zobacz wszystkie

Kursy hirudoterapii

29.09.2022 - 02.10.2022
kurs hirudoterapii u ludzi

Więcej informacji

Komunikat

Szanowni Państwo.
Chcąc rozwiać krążące plotki, informujemy, że po rozwiązaniu współpracy z firmą Parmed, która na NASZE zlecenie prowadziła kursy hirudoterapii, nie zmieniliśmy cen pijawek dla nikogo z Was. Wszystkie osoby, które ukończyły kurs hirudoterapii, BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE JEGO UKOŃCZENIA CZY FIRMĘ PROWADZĄCĄ KURS i posiadają stosowne zaświadczenie, nadal mogą kupować u nas pijawki po preferencyjnych cenach. Nic się tu nie zmieniło! Rozpowszechnianie przez konkurencję innych informacji nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdą, a świadczy jedynie o jakości konkurencji.

Polub nas na Facebooku